Український співак MELOVIN, якого називають фаворитом Данилка, порадував своїх шанувальників новим одкровенням

Популярний український співак MELOVIN, якого називають фаворитом Андрія Данилка, порадував своїх шанувальників новим одкровенням

Затяжний карантин через пандемію коронавіруса дозволив багатьом по-новому подивитися на речі, які раніше здавалися звичними, але через обмеження стали недоступними на деякий період, передає Politeka.net.

Так, для MELOVIN справжнім щастям стала можливість знову піднятися в небо після відновлення внутрішніх перельотів, а також відкриття деяких країн за кордоном для відпочинку. Про це він розповів своїм шанувальникам у соцмережі.

«Знову в небо. Через довгий час. Хтось казав мені, що вже через 5 польотів я перестану так судорожно дивитися в ілюмінатор і захоплюватися виглядом справжньої свободи. Хммм.. Ні, вибачте. Це мій 51 політ. Ви просто не розумієте! У нас любов із небом! А в тебе вона взаємна? », – підписав він знімок, на якому позує в солнцезахисних окулярах і чорній масці. На ньому також чорна футболка і такого ж кольору піджак. З аксесуарів – медальйон на ланцюжку.

Share
error: Content is protected !!