В кремлівському бункері відкрили валід0л: Китай відкрив величезні родовища газу

Влада Китаю публічно демонструє високі темпи геологічної розвідки. В результаті найближчим часом КНР може стати одним з найбільших експортерів вуглеводнів.

В цей же час продемонстровані Китаєм темпи зростання видобутку є досить тривожним сигналом для країни-агресора Російської Федерації, так як при продовженні нинішніх тенденцій російський газ буде просто не потрібен Китаю.

А інфраструктура «Сила Сибіру» вже прокладена. Отже, таким чином, вона фактично втратить необхідність бути використаною. Більш детально про це інформує російський телеграм-канал «Газ-батюшка», розкриваючи інформацію про доповідь китайської China National Petroleum Corporation.

Як оголосила CNPC, в окрузі Суйнін провінції Сичуань, що на південному заході держави, було виявлено величезне родовище природного газу. Запаси його оцінюються приблизно в 1 трильйон метрів кубічних «блакитного палива». Родовище розташоване в самому центрі Сичуаньській западини. В кінці 2019 року обсяг видобутку природного газу в КНР досяг 173,3 мільярда метрів кубічних за рік.

Автори матеріалу зазначають: «Якщо ці темпи китайської геологорозвідки будуть рости і далі, то вже в самому найближчому рівні Китай може сам стати найбільшим експортером вуглеводнів.

Після цього вже ніяка «Сила Сибіру», а вже тим більше її друга черга  стане непотрібною ».

Share
error: Content is protected !!