В Україні відбувається rрандіозна подія, яка переверне жuття кожного українця. Монахи зробили ш0kуючий проrноз

Слова афонських старців вже давно сприймають як істину, ніби їх устами промовляє до нас сам бог. Їх пророцтв багато бояться і побоюються, адже від них неможливо сховатися. Так, вони розповіли, що чекає Україну і Росію в найближчому майбутньому.

“Україну чекає важкий час, але воно триватиме недовго — по Божій волі, судилося створити могутню державу, порівнянне з Київською Руссю, бо дух святий Русі перебуває у Києві, і його розбудили люди. 22 роки був всього лише летаргічний сон великого народу”, .

Афонські старці переконані, що Росію чекає крах і ізоляція, при цьому їх “цар”, який править зараз, пробуде при владі не більше двох років.

“Росія, незважаючи на свої прагнення відродитися новою імперією, зазнає краху. Її чекає ізоляція і самодержавство. Але російський правитель протримається на троні лише два роки і піде з ганьбою. Сама Росія продовжить своє існування, але вже без частини земель на півдні і сході. Більшість російських провінцій стануть вільними від опіки Москви і будуть входити в російське держава на правах незалежних територій”, – зазначають старці.

2019 рік може стати переломним у всіх сенсах, економіка почне зростати, почнуться великі інвестиції в нашу країну.

2020 рік почнеться поступове зростання населення країни, можлива нова дійсно якісна пенсійна і медична реформа

2021 рік – повернення Україні Криму.

2022 рік – реформи в церкві, важливі.

Раніше повідомлялося, що карпатських мольфарів українці завжди боялися і намагалися не заважати, але вірили в їх передбачення іноді більше, ніж настанови священнослужителів. На цей раз цікавість знову призвела до гір, вдалося дізнатися багато важливих речей, які, за їхніми прогнозами чекають нашу країну в 2019 році.

Джерело

Share
error: Content is protected !!