В Україну надходить потепління: синоптики розповіли про аномалії лютого

З початку наступного тижня на території України очікується ще одна хвиля потепління. За інформацією Гідрометцентру, в перші дні наступного тижня в західних областях країни повітря буде прогріватися до 13 ° тепла.

Крім того, у всіх регіонах, за винятком східних і південних областей, встановиться малохмарна і суха погода.

Синоптики розповіли, що в центральних і південних областях в найближчі дні потеплішає до 10 ° зі знаком плюс, і лише в східних областях буде не вище 3 ° тепла, також на сході і на півдні можливі опади у вигляді дощу.

17 лютого, в понеділок, в нічні години в більшості регіонів буде плюсова температура — від 1 до 4 °. Лише у східних областях стовпчик термометра вночі опускатиметься до — 4 ° морозу. Схожа температурна картина очікується і у вівторок, 18 лютого.

Нагадаємо, що раніше синоптик Володимир Деркач розповів про погоду майбутньою весною. За його прогнозом, весна прийде в Україну згідно з календарем, і вже на початку березня на всій території країни встановиться плюсова температура.

Втім, погодні умови можуть бути зіпсовані опадами і сильним вітром. Проте вже в другій половині березня очікується різке потепління, а опадів не передбачається.

Share
error: Content is protected !!