В Усика в Криму багато нерухомості, і що б її не втратити, боксеру доводиться бути в хороших відносинах з російською владою-чемпіонка по кікбоксингу

Один з найпопулярніших українських продюсерів і телеведучий Ігор Кондратюк заявив, що не буде сильно переживати, якщо Усик і Ломаченко перестануть виходити на свої бої під прапором України.

Про це пише видання «Експрес».

Зокрема, Кондратюк прокоментував скандал з боксерами, які раніше заявили, що не визнають військової агресії Росії щодо нашої країни.

«Мені буде все одно, якщо ці хлопці перестануть виступати під українським прапором. Усик і Ломаченко сильні на рингу, але дуже слабкі в розумовому жанрі. Не розумію тих, для кого вони є кумирами. Їхні вчинки поза спортом не варті виїденого яйця. Їх слова не означають ні грама », — висловився Кондратюк.

Нагадаємо, раніше колишня чемпіонка світу з кікбоксингу і екс-претендентка на чемпіонський пояс в професійному боксі Олена Твердохліб висловила свою думку щодо скандалу з Олександром Усиком та Василем Ломаченко.

За її словами, боксери свідомо чи ні є агентами Кремля і ведуть російську пропаганду в Україні.

Про це Твердохліб розповіла в інтерв’ю gazeta.ua.

Відзначимо, жінка також розповіла, що у Усика в Криму багато нерухомості, і що б її не втратити, боксеру доводиться бути в хороших відносинах з російською владою.

Share
error: Content is protected !!