Варто відзначити «принциповість» Кравчука: цей чоловік вже неодноразово змінював свою позицію на повністю протилежну-ще з часів, коли він був секретарем ЦК КПУ-нардеп

Євген Філіндаш заявив журналістам видання «Новини України- From-UA», що Леонід Кравчук є безпринципним чоловіком, і нічого не вирішує в Тристоронній контактній групі. За словами колишнього народного депутата, реальний курс все одно визначає чинна українська влада

Філіндаш переконаний, що в ТКГ Кравчука запросили виключно через статус. Потрібно було показати, що Україна серйозно ставиться до мирного процесу і тому в ТКГ раніше включили Леоніда Кучму, а тепер його змінив перший президент. Однак все вирішує в будь-якому випадку діюча влада.

Відповідно, від її рішень і залежить, чи буде якийсь прогрес в переговорному процесі, чи ні.

Втім, сам Кравчук навряд чи збирався щось робити — це можна зрозуміти, вивчивши його попередні заяви. Зокрема, немає ніяких підстав говорити, що він готовий виконувати мінські домовленості.

Окремо варто відзначити «принциповість» Кравчука — раніше ця людина вже неодноразово змінювала свою позицію на повністю протилежну — ще з часів, коли він був секретарем ЦК КПУ.

Share
error: Content is protected !!