Великобританія послаблює карантин: дозволено виходити на вулицю без обмежень , але за не дотримання норм-100 фунтів

У Великобританії починаючи з сьогоднішнього дня, 13 травня, у Великобританії набирають чинності м’якші карантинні обмеження, про які ще в неділю заявив керівник уряду країни Борис Джонсон.

Про це йде мова в повідомленні ВВС. Зокрема, відомо, що сьогодні в країні послабили карантинні обмеження через 7 тижнів жорсткого карантину.

Таким чином, ті люди, які не можуть працювати дистанційно, можуть повертатися на свої робочі місця.

До того ж, тепер британцям дозволено виходити на вулицю без обмежень для занять спортом і відпочинку в парках. Можна зустрічатися людям, які не проживають разом — за умови, що це буде в парках і з дотриманням 2 метрів дистанції.

Одночасно з цим, уряд дозволяє подорожувати за межами свого міста в національні парки або узбережжя. Разом з тим, як і раніше необхідно дотримуватися дистанції між людьми і уникати популярних місць відпочинку.

У матеріалі видання повідомляється, що порушників встановлених правил на період карантину загрожує штраф в розмірі 100 фунтів стерлінгів, а за умови повторного порушення ця сума складе 3200 фунтів стерлінгів.

Раніше стало відомо, що Великобританії намагаються знайти добровольців для випробування препаратів від коронавіруса, які будуть розраховані на людей старше 50 років.

Share
error: Content is protected !!