Верховний суд підтверджує обрання Анджея Себастьяна Дуди на посаду президента Польщі. Присяга може бути принесена вже в четвер 6 серпня

Сьогодні, 3 серпня, в Верховному суді Республіки Польща було прийнято рішення про затвердження результатів відбулися в липні виборів президента, переможцем яких став діючий глава держави Анджей Дуда.

Про це повідомило видання The Telegraph. Суть постанови суддів полягає в тому, що підстав для анулювання результатів виборів недостатньо.

«Верховний суд підтверджує обрання Анджея Себастьяна Дуди на посаду президента Польщі», — підкреслюється в постанові суду. Таким чином, документ дає можливість Дуді прийняти присягу перед обома палатами парламенту вже в четвер, 6 серпня.

Суд вивчив близько 6000 скарг. При цьому, там визнали 92 передбачуваних порушення виправданими. Разом з тим, судді підкреслили, що вони не вплинули на результат виборів. Уже після закінчення виборів опозиція Польщі звернулася до суду і зажадала визнати недійсною перемогу Дуди на виборах.

Раніше стало відомо, що діючий президент Польщі Анджей Дуда переміг у другому турі президентських виборів. Члени національної виборчої комісії оголосили результати виборів після підрахунку голосів у всіх виборчих округах.

Share
error: Content is protected !!