Ветеран ООС: ЄС наше майбутнє, це гідна мета, яку ніхто не має права розміняти на «какую разніцу»

Відомий український блогер, ветеран АТО Валерій Прозапас в своєму блозі пише про те, що він вже був в ООС, коли п’ятий президент Порошенко поставив підпис під остаточної частиною Договору про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Тоді була щира радість від цього, бійці раділи, як діти від цієї історичної події, хоча розгорталася війна, тому що Кремль розумів смертельні наслідки процесу євроінтеграції для своїх потуг відновити імперію.

Прозапас зазначає, з тих пір країна зробила неймовірний ривок в бік свого цивілізаційного вибору, отримала відкриті ринки, безвізовий режим та європейські перспективи. У цьому сенс боротьби нашого покоління, за це б’ються українці сьомий рік і не одне століття — Україна може бути або європейської, або малоросійської, іншого варіанту не існує, які б гібриди не пропонувала лукава пропаганда від адептів «совок-лайт».

Ветеран АТО вважає, що в ЄС наше майбутнє, це гідна мета, яку ніхто не має права розміняти на гнилу багатовекторну «какую разніцу» — і рано чи пізно Україна буде святкувати День Європи не як її асоціант, а як повноцінна складова.

Share
error: Content is protected !!