«Відчуваю дуже потужну підтримку»: депутат Тищенко підтвердив намір балотуватися на посаду мера Києва

Скандальний депутат Верховної Ради від пропрезидентської фракції «Слуга народу» Микола Тищенко підтвердив, що збирається брати участь у виборах столичного міського голови. Як передає Replyua.net, пост відповідного змісту політик опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Окремо політик додав, що планує стати одним з учасників партійного праймеріз (голосування). «Незважаючи на дуже жвавий інтерес киян і журналістів, хочу повідомити: я йду на партійний праймеріз. Я відчуваю дуже потужну підтримку киян як столичний мажоритарник і не можу їх підвести », — написав Тищенко.

До того ж, парламентарій закликав усіх своїх опонентів по праймеріз вносити по-максимуму нові пропозиції та свіжі думки з ідеями. «Незалежно від того, хто переможе серед нас, перемогу перш за все отримають кияни, які підтримають партію« Слуга народу »на виборах до Київради та кандидата на посаду міського голови», — підсумував Тищенко.

Як відомо, нещодавно глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявляв, що за даними на початок червня 2020 року потенційних учасників праймеріз з приводу виборів мера Києва налічується четверо — Олександр Ткаченко, Микола Тищенко, Олександр Дубинський і Олександр Качура.

Share
error: Content is protected !!