Відмовився скасувати: Лукашенко запрошує президентів

Сьогодні, п’ятого травня, стало відомо про те, що президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко публічно, в ході свого спілкування з представниками преси, запросив до Мінська на святкування Дня перемоги в, 9 травня, глав держав колишнього СРСР.

Нагадаємо, раніше президент Білорусі відмовився скасовувати парад на 9 травня на честь Дня перемоги, незважаючи на коронавірусну інфекцію.

Білоруський лідер підкреслив, що було б правильно зібратися саме в Мінську, дев’ятого травня.

Він також нагадав, що вся Білоруська Радянська Соціалістична Республіка під час війни була стерта з лиця землі. Крім того, він нагадав, що саме Білорусь першою прийняла удар на себе. Згідно зі словами Лукашенко, його країна є живим пам’ятником війни.

За словами Олександра Лукашенка, на парад до Мінська могли б приїхати хоча б президенти всіх країн колишнього СРСР, серед який Володимир Зеленський, Володимир Путін, Саркісян Армен, Саломе Зурабішвілі, Касим-Жормат Токаєв, Шавкат Мірза …

Як відомо, на п’яте травня в Олександра Лукашенко і Володимира Путіна були заплановані телефонні переговори. В Офісі президента України поки що ніяк не відреагували на пропозицію Лукашенка відвідати Мінськ.

Share
error: Content is protected !!