Відомий хіт про президента Росії «Путін – ху*л0» відзначає п’ятирічний ювілей: відео першого виконання

Відомий хіт про президента Росії «Путін – ху*ло» вперше виконали 5 років тому, 30 березня 2014 року, в Харкові. Пісню вигадали і виконали вболівальники футбольного клубу «Металіст» на спільному марші з фанами «Шахтаря».

Мирний марш розпочався на площі Конституції та тривав до стадіону «Металіст». Учасники йшли з українськими прапорами і димовими шашками. Перед початком заходу вболівальники заспівали гімн України, а потім пішли до стадіону з величезним банером «Єдина країна», скандуючи: «Героям слава!» Тоді ж, під час ходи, лунала пісня «Путін – ху*ло».

Дивіться відео першого виконання пісні «Путін – ху*ло» у Харкові:

Текст пісні – це римейк старої пісні уболівальників «Металіста» про екс-президента ФФУ Григорія Суркіса. Принаймні так стверджує Максим «Ковбой» – лідер угруповання харківських футбольних фанів Free Land Ultras.

«Це – стара кричалка харківського «Металіста» часів ворожнечі Суркіса з Ярославським (президентом ФК «Динамо» з екс-власником «Металіста»). Тільки замість Путіна там був Суркіс. Ярославський його недолюблював», – розповідав Максим «Ковбой».

Через російську агресію пісня стала дуже відомою, отримала низку обробок і варіацій та стала інтернет-мемом.

Дивіться відео виконання хіта про Путіна у мексиканському стилі:

А ось таку версію пісні про Путін виконали у Санкт-Петербурзі:

Японська версія хіта про Путіна:

Ще одна варіація хіта про господаря Кремля:

Цей хіт запав у душу навіть папузі:

Джерело 

 

Share
error: Content is protected !!