Віктор Таран: Віталій Кличко показав, що незалежно від посади.. (відео)

Звільнення Віталієм Кличком заступника голови КМДА Володимира Слончака за вчорашній інцидент з поліцейським — це правильна оперативна реакція мера на неадекватну поведінку свого підлеглого.Владимир Слончак – биография заместителфся Кличко, кто это

Таку думку в інтерв’ю одному зі ЗМІ висловив популярний український політолог, історик Віктор Таран.

Політолог зазначає, якщо говорити відверто, то незрозуміло, для чого Володимир Слончак взагалі вступив в емоційну перепалку з поліцією, як це видно на відео, яке «гуляє» в мережі інтернет?

Адже давно відома істина, якщо порушив дорожні правила — веди себе адекватно, але деяким людям, які займають високу посаду і маючи статус, це правило не записані. Вони просто вважають своїм обов’язком довести, що вони вище рангом і вони можуть наплювати на закон.Заступник Кличка накинувся на патрульних за зауваження – одного ...

Віктор Таран вважає, що Володимиру Слончаку правильніше було б вийти, вибачитися, пояснити поліції свої дії. У разі, якщо порушення істотне — сплатити штраф, а не розмахувати «ксівою», погрожуючи поліцейським розправою.

Приємно, що столична влада діє за принципом «перед законом всі рівні». Шкода, що цей принцип не використовують інші керівники держави.
Нагадаємо, Слончаку загрожує 5 років за гратами за напад на поліцейського.

Share
error: Content is protected !!