Віктор Уколов: На відміну від нинішньої Першої леді Олени Зеленської, Марина Порошенко не боїться заходити на територію лікарень, щоб передати обладнання та захисні костюми

Дружина п’ятого президента України Марина Порошенко продовжує вести активну гуманітарну роботу навіть після закінчення каденції президента Петра Порошенка.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише відомий український політтехнолог і журналіст Віктор Уколов.

Він зазначає, на відміну від нинішньої Першої леді Олени Зеленської, Марина Порошенко не боїться заходити на територію лікарень, де сконцентровано найбільше хворих, щоб передати обладнання та захисні костюми. Марина Порошенко передала Олександрівській лікарні 5 апаратів ШВЛ, 150 костюмів для медиків, а також 40 пульсоксиметрів.

Віктор Уколов зазначає, цікаво відзначити, що вся допомога, яку передає сім’я Порошенко, куплена ними за свій рахунок, а ось Володимир Зеленський, який по декларації також є доларовим мільйонером, досі не купив за свій рахунок нічого, щоб допомогти лікарям .

Це при тому, що Зеленський любить розповідати про те, що до президентства разом зі своїми колегами по «Студії Квартал 95» він постійно надавав допомогу воїнам на передовій. Тепер же, коли прийшла біда у вигляді пандемії, допомога вже потрібна нашим захисникам в білих халатах, але Зеленський цим не сильно вражає.

Share
error: Content is protected !!