Вирішували 4 години: з’ясувалося, як Путін обдурив Лукашенка з газом

Президенти Росії і Білорусі Володимир Путін і Олександр Лукашенко не домовилися про нові ціни на енергоресурси.

Як передає «РИА Новости», лідери держав під час 4-годинних переговорів обговорили ціни на енергоресурси і прийдешні зміни в російському податковому законодавстві, проте конкретних угод не досягли.

«З питання ціноутворення на газ потрібно визначитися за період, починаючи із 2020 року, і виробити пропозиції щодо формування цін на цей вид енергії», — розповів глава Мінфіну Антон Силуанов, додавши, що сторони домовилися створити робочу групу для підготовки пропозицій щодо вирішення проблемних питань.

Піднімалася повістка двосторонніх відносин, у першу чергу ми обговорювали зміни, які в наступному році будуть відбуватися у податковому законодавстві РФ, і наші плани щодо змін у сфері оподаткування нафтогазового сектора. Обговорювалися питання наших спільних дій у сфері ціноутворення на газ, на енергоресурси, домовилися також про зближення позиції щодо всіх цих напрямків», — додав він.

Зі свого боку «БЕЛТА» з посиланням на прес-секретаря президента Білорусі Наталю Ейсмонт інформує, що Лукашенко і Путін домовилися про ще одну зустріч, яка запланована до Нового року.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні Росія зірвала домовленості з Білоруссю щодо нафти, відмовившись виплачувати Мінську компенсацію за проведення у РФ податкового маневру в нафтовій галузі. За словами Лукашенка, через це його країна втратить у найближчі роки приблизно 10,5 мільярда доларів.

Share
error: Content is protected !!