Висновок дуже простий — чим швидше рухне нинішня влада, тим краще буде для України: Гордієнко

Марк Гордієнко стверджує на своїй сторінці в «Фейсбук», що Росія веде віuну проти нас зовсім не для того, щоб погодитися на світ. Насправді в Кремлі хочуть захопити всю Україну, повідомляє Replyua.net.

Відповідно, всі дії російської сторони — це тактичні і стратегічні кроки, спрямовані на досягнення цієї мети. Разом з тим важливо розуміти, що армія, якої забороняють вести розвідку, стріляти, і, по суті, роззброюють — це вже натовп демотивованих людей, одягнених в камуфляж, але ніяк не військ0.

Висновок в даному випадку очевидний. Всі домовленості з ворогом, у якого стратегічна мета полягає в захопленні всієї України, насправді є невеликими кроками, що підводять нашу країну до капітуляції. На цьому тлі ми бачимо «ОПЗЖ на марші», розвал державного управління і теза про позитивному дефолт, вбивається в голови пересічних обивателів. Ситуація вимальовується наступна — @рмія припиняє воювати, все руйнується і розвалюється зсередини. Виходить, що чим швидше ця влада впаде, тим буде краще для України.

Share
error: Content is protected !!