Віталій Кличко: Я закликаю всіх не розслаблятися. А не то, знову введемо строгий карантин

В українській столиці Києві спостерігається стрімке зростання кількості нових випадків коронавірусної інфекції. Протягом минулої доби COVID-19 виявили ще у 180 жителів міста.

Про це міський голова Віталій Кличко в своєму Telegram-каналі. Також він додав, що за останню добу три людини померли, а з початку пандемії коронавірус забрав життя 142 киян. В цілому ж, за станом на четвер, 6 серпня, в Києві вже 8992 підтверджених випадки захворювання COVID-19.

«Я закликаю всіх серйозно ставитися до загрози. Не розслаблятися і не робити вигляд, що ми живемо звичайній ситуації! Якщо станеться різкий спалах захворювання, доведеться знову повертатися до суворих обмежень. І сьогодні від кожного з нас залежить, чи відбудеться це чи ні. Від того, наскільки ми дотримуємося елементарних правил, наскільки уважні до свого здоров’я », — повідомив Кличко.

Раніше стало відомо, що в Україні вже другу добу поспіль відзначаються антирекорди за кількістю нових випадків коронавіруса, за минулу добу, 5 серпня, підтвердили захворювання у 1318 чоловік.

До того ж, вже з понеділка карантин може бути посилений в чотирьох областях, які зараз знаходяться в «зеленій» зоні.

Share
error: Content is protected !!