«Влада, розуміючи, що програє місцеві вибори у Донецькій та Луганській області, намагається їх скасувати»: депутат Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов переконаний, що спроби скасувати місцеві вибори на Луганщині та Донеччині — це страх влади ще більше втратити свої позиції

Про це він пише на своїй сторінці в Facebook.

«Влада, розуміючи, що програє місцеві вибори у Донецькій та Луганській області, намагається їх скасувати. Донецька та Луганська обласні військово-цивільні адміністрації звернулися до Центральної виборчої комісії з пропозицією скасувати вибори у 10 та 8 ОТГ відповідно.

У 2019 році у половині мажоритарних виборчих округів на Луганщині перемогли представники «Нашого краю». «Слуга народу» переміг лише в одному окрузі. На Донеччині вони взагалі не здобули жодного мандату.

За рік ситуація у країні погіршилася, «слуги» стрімко втрачають рейтинг. Спроби шахраювати з виборами – це страх влади ще більше втратити свої позиції у прифронтовому регіоні. І це в умовах оголошеного перемир’я, коли влада хвалиться досягнутими успіхами у припиненні вогню.

Тобто коли потрібно хвалитися успіхами – у нас мир на Донбасі, а коли потрібна рятувати свої позиції – війна.

Кілька років ми ведемо боротьбу за Сєвєродонецьк та Лисичанськ. Мною, зокрема, була зареєстрована Постанова у Верховній Раді про проведення дострокових місцевих виборів у Сєвєродонецьку, який зараз є фактичною столицею Луганщині.

Чергові місцеві вибори є шансом оновити прифронтові ради. Проте союз «старих» та так званих нових облич намагається законсервувати ситуацію у регіоні.

Ми, представники «Нашого краю», вимагаємо від Президента України і міжнародних організацій втрутитися у ситуацію та не допустити скасування місцевих виборів на Донеччині та Луганщині.
Люди мають самі обрати своїх представників у радах. Шахрайство ще не допомогло жодній владі утриматися у кріслах, а навпаки – лише прискорювало її крах. Не повторюйте помилок попередників!

Share
error: Content is protected !!