Володимир Омелян: Влада пафосно створила фонд по боротьбі з коронавірусом. Знаєте скільки з нього було потрачено на боротьбу з COVID-19?

Влада говорила, що вкрай необхідно створити Фонд по боротьбі з COVID-19. Для боротьби з коронавірусом урядом було запропоновано, а Верховною Радою підтримано створення Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише екс-міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Екс-міністр зазначає, слід зазначити, що згідно з планом використання цього Фонду, в квітні мало бути використано 8 мільярдів гривень, а в травні і червні по 28 мільярдів гривень.

Разом з тим на сьогодні використано 0 гривень.

Виникає логічне запитання — навіщо треба було створювати Фонд, який досі не використовують? Можливо, знову-таки, заради гарного піару і якісної картинки?

За словами Омеляна, напевно, потрібно розуміти, що відповідний план і стратегія Шмигаля ще не розроблена. Лікарі — без зарплат і обіцяних доплат, бізнес — без грошей, країна — без програми виходу з кризи. «Спробуйте викликати таксі 579, так в народі називають урядову програму« спрощених »кредитів під 5-7-9%.

Зате рейтинг «високий», — резюмував Володимир Омелян.

Share
error: Content is protected !!