Володимир Зеленський записав відеозвернення, де пообіцяв підтримати малий та середній бізнес

За час пандемії коронавірусної інфекції і введеного на тлі хвороби карантину, в Україні, як і в решті країн світу, неймовірно сильно постраждав малий і середній бізнес, втім, як і прості люди, які втратили роботу.

Але сьогодні, першого травня, гарант Конституції України Володимир Зеленський вже в досить звичною формою виступив з черговими обіцянками підтримати українських бізнесменів.

Так, у своєму відеозверненні український лідер заявив, що в нашій країні на програму для малого і середнього бізнесу під 3-5 відсотків заплановано до тридцяти мільярдів гривень. Ще шість мільярдів спрямовані на збільшення мінімальної допомоги тим українцям, які залишилися без роботи.

Цитата з заяви Зеленського: «В першу чергу, дана програма кредитів для малого і середнього бізнесів розрахована під 3-5 відсотків. Ми добре розуміємо, що є підприємці, які не працювали під час карантину. Природно, такі не зможуть показати банку свій дохід. Але навіть незважаючи на все це, вони отримають необхідні кошти, так як гарантом цього виступить держава.

На таку програму планується виділити тридцять мільярдів гривень ». За його словами, ще шість мільярдів були спрямовані для збільшення мінімальної допомоги по безробіттю, а також на допомогу роботодавцям, які через коронавірус зупинили власну діяльність.

Український лідер підкреслив: «Вони зможуть отримати від держави компенсацію для виплати заробітних плат своїм працівникам».

Share
error: Content is protected !!