Волонтер Наталя Юсупова звернула увагу влади на події на Сході

Популярний український блогер, волонтер Наталя Юсупова в своєму блозі пише про те, що всього за два дні п’ять українських воїнів отримали поранення.

У більшості ЗМІ повідомили про це коротко і сухо.

Ті, хто при владі давно наплювали на конфлікт, фронт далеко, стріляють не в них, їхні родичі не воюють, можна забити на поранених і загuблuх.

Наталя Юсупова зазначає, тим часом конфлікт  не закінчується, в госпіталях лежать бійці без рук, без ніг і з іншими важкими пораненнями. Головний лікар Дніпровської лікарні Мечникова пише пости, де розповідає про тих, кого привезли з передової.

За словами блогера, вчора оперували воїна з пораненням в голову, життя на волосині, а країна живе своїм життям, окремої від вибухів, куль і цілодобових пострілів снайперів.

«Де Головнокомандувач, де міністр оборони? Де начальник штабу? Вони взагалі існують в реальності війни? У мене немає відповідей на ці питання. Є тільки короткі смс з фронту. «Сьогодні у нас 200 .., поранені кожен день …», — написала Юсупова.

Вона додає, країну розривають на частини зсередини, нескінченні скандали, розборки і негативні новини. Окупанти там і окупанти тут, вже складно розібратися, де свої, а, де чужі.

Share
error: Content is protected !!