Все геніальне-просто! Розкритий план США по знищенню економіки Росії

Сьогодні Америка може знизити світову ціну на нафту до тридцяти доларів за барель. Нафтовидобувна промисловість Росії цього просто не витримає.

Таку думку висловив експерт в області нафтопродуктів Леонід Косянчук. За його словами, недавня активізація США на світовому ринку нафтопродуктів може завдати серйозної шкоди економіці Російської Федерації. Причина в тому, що Америці набагато простіше переступити поріг рентабельності видобутку нафти, повідомляє Обозреватель .

“Трамп сказав: ми повинні переорієнтувати нашу економіку на власне виробництво. Таким чином, було розвідано пермське родовище, там було пробурено 144 свердловини, і таким чином США з найбільших імпортерів перетворилися в найбільших експортерів”, – пояснив Косянчук.

Він наголосив, що ще кілька років тому ціна в 70 доларів за барель вважалася межею, за якою йде нерентабельність видобутку. Зараз же всерйоз обговорюється потенційна вартість всього в тридцять доларів.

“США хочуть зайняти вільну нішу. Наприклад, якщо Саудівська Аравія й Америка можуть себе почувати досить комфортно навіть при ціні тридцять доларів за барель і менше, то РФ уже не зможе, адже там верхні пласти вже вироблені і нафту потрібно добувати з усе більшої глибини, а це зовсім інша економіка”, – підсумував експерт.

Джерело

Share
error: Content is protected !!