Вже зовсім скоро: Глава МОЗ повідомив, коли українцям можна буде летіти за кордон

Під час щоденного прес-брифінгу глава Міністерства охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що польоти з території нашої країни в інші держави будуть відновлені, починаючи з п’ятнадцятого червня 2020 року.

Але, тим не менш, пасажири будуть зобов’язані проходити обсервацію, а також дотримуватися ізоляції по прибуттю в Україну.

Так, наша країна буде відновлювати авіаційне сполучення з цілим рядом інших країн світу, починаючи з п’ятнадцятого червня поточного року. Проте, всім тим, хто буде прилітати в Україну, потрібно буде дотримуватися цілий ряд обмежувальних заходів. Згідно зі словами очільника МОЗ Максима Степанова, регулярні авіаційні перельоти між Україною та іншими державами світу будуть поступово відновлюватися.

Але громадянам, як і раніше, все ще потрібно буде проходити обсервацію, і дотримуватися ізоляції по прибутті в Україну, до того ж людям з українськими паспортами потрібно встановити на свої смартфони додаток «Дій вдома» і перебувати на ізоляції протягом двох тижнів після прибуття.

Крім того Максим Степанов додав, що зараз немає ніяких обмежень на виїзд з України до держав ЄС та Республіки Білорусь на автотранспортному засобі.

Share
error: Content is protected !!