“Я прийняв рішення” — журналіст телеканалу “1+1” Дубінський виступив з гучною заявою

Журналіст і блогер Олександр Дубинський заявляє про намір балотуватися на позачергових виборах народних депутатів у 94 одномандатному виборчому окрузі (Київська обл.), де основним своїм конкурентом бачить першого заступника голови фракції “Блок Петра Порошенка” у Верховній Раді VIII скликання Ігоря Кононенка.

“Друзі, прийняв рішення піти на вибори в парламент по мажоритарному округу. Конкретно – 94-му, де балотуватиметься подільник Порошенка, лідер фракції БПП у парламенті, Ігор Кононенко”, – написав Дубинський на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у понеділок.

Він зазначив, що розраховує на підтримку людей, які живуть в містах і селах, що входять до 94-го виборчого округу.

Крім цього, Дубинський звернувся до президента України Володимира Зеленського та голови партії “Слуга народу” Дмитра Разумкова з проханням підтримати його висування, а також закликав колег-журналістів взяти з нього приклад.

“Давайте разом складемо список, і з ним я також готовий звернутися за підтримкою до Володимира Зеленського та його партії, щоб не допустити того самого реваншу, і позбавити парламент шахраїв і злодіїв”, – написав він.

В одномандатний виборчий округ №94 входять міста Васильків, Обухів, Васильківський, Обухівський райони Київської області.

Джерело

Share
error: Content is protected !!