Якщо «Голос» пропонує відставку Авакова, то хай пан Святослав Вакарчук стане міністром внутрішніх справ: Верещук (відео)

Ми не можемо відправити Арсена Авакова у відставку, тому що це питання національної безпеки

Якщо «Голос» пропонує відставку Арсена Авакова, то хай пан Святослав Вакарчук стане міністром внутрішніх справ, і тоді вони будуть говорити про те, як має виглядати реформа внутрішніх справ.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявила народний депутат України (фракція «Слуга народу») Ірина Верещук.

Народна депутатка, коментуючи позицію фракції «Голос», що вимагає звільнити міністра Арсена Авакова, зауважила, що нардепи від «Голосу» мають не лише вимагати, а й запропонувати гідну заміну, а також взяти на себе відповідальність за ситуацію в країні, якщо таке звільнення відбудеться.

«Я не розумію, яка причина і яка мотивація. Крім того, що, напевно, хочуть голосно про себе заявити. Можливо рейтинги побачили, можливо ще щось. Але, якщо вони так хочуть відставки Авакова, нехай запропонують кандидатуру. Ми не можемо відставляти таку людину. Не тому, що він — Аваков, а тому, що він — міністр внутрішніх справ. Ми шостий рік у війні, і це питання національної безпеки. Якщо хтось цього не розуміє, якщо з іншої сфери люди прийшли, то я би могла роз’яснити, хай прийдуть до нас на комітет, ми пояснимо, чому міністр внутрішніх справ – це питання національної безпеки», – зазначила Ірина Верещук.

Водночас вона додала: якщо партія «Голос» пропонує відправити Авакова у відставку, вона має взяти на себе відповідальність.

«Хай візьмуть на себе відповідальність. І буде кандидатура, запропонована ними. А краще – з їхнього грона. Хай пан Вакарчук стане міністром внутрішніх справ, і тоді вони будуть говорити про те, як має виглядати реформа внутрішніх справ», – наголосила народна депутатка.

Share
error: Content is protected !!