Якщо Олександр Лукашенко переможе у другому турі лише з мінімальним відривом, то це буде означати, що система дала тріщину-експерт

Експерт з міжнародних питань Ігар Тишкевич в інтерв’ю «Обозревателю» висловив думку, що президент Білорусі Олександр Лукашенко ще ніколи не був такий близький до провалу в управлінні країною, як зараз.

За словами експерта, вся справа в тому, що Білорусь — це авторитарна держава, де про демократію тільки говорять, а насправді в країні все контролюється однією людиною. В авторитарній державі не може такого бути, щоб чинний президент не міг виграти вибори або ж змагався в боротьбі за право переобратися через два тури виборів. У Білорусі все йде до того, що нас точно чекає два тури виборів.

Ігар Тишкевич зазначив, якщо Олександр Лукашенко переможе у другому турі лише з мінімальним відривом, то це буде означати, що система дала тріщину, тому що в по-справжньому авторитарних державах «адміністративна і силова система примусу» повинні працювати, як годинник.

Якщо ж Лукашенко на виборах набере трохи більше 50% голосів виборців, це буде означати, що немає вже у білоруського диктатора тієї вертикалі влади, яка була ще якихось 5 років тому.

Share
error: Content is protected !!