Єрмак знаходиться не на своєму місці, лізе в міжнародну політику, намагається впливати на кадрові призначення і на роботу парламенту

Гео Лерос заявив в інтерв’ю журналістам видання «Факти», що нинішній керівник Офісу президента — це людина, яка явно знаходиться не на своєму місці. За словами народного обранця від партії «Слуга народу», Андрій Єрмак лізе в міжнародну політику, намагається впливати на кадрові призначення і на роботу парламенту, повідомляє Replyua.net.

Більш того — Лерос стверджує, що у глави офісу президента є амбіції стати першою людиною в державі. Крім того, Єрмак очолює справжнісіньку організоване злочинне угруповання, до складу якої також входять його кум Микола Тищенко, і екс-депутат Київради Денис Комарницький. Останній, до речі, є не просто «смотрящим» за Києвом — через цю людину йдуть всі фінансові потоки столиці, а це величезні гроші.

 

Також Лерос підкреслив, що рідний брат глави Офісу президента торгує державними посадами. При цьому сам Андрій Єрмак проводить співбесіди з кандидатами на посади міністрів і заступників міністрів. Крім того, Віталій Кличко в одному з інтерв’ю зізнався, що нинішнього керівника «упорядкували» йому рекомендував як раз глава Офісу президента.

Share
error: Content is protected !!