Захоплення східного Сибіру Китаєм: фото наслідків китайської експансії ошелешили росіян

Китай з мовчазної згоди російської влади продовжує грабувати Сибір, при цьому масштаби викачування ресурсів лякають росіян і можуть привести до справжнього бунту.

У соціальних мережах опубліковані фотографії, що фіксують масштаб вирубки лісу та вивезення деревини з Росії в Китай. Все це відбувається на тлі систематичного заселення східних і південних частин Сибіру робочими з Китаю.

Найбільше росіян обурює те, як силові структури Росії влаштовують гоніння на росіян всередині країни, повністю ігноруючи загрозу зі сходу. Один з користувачів соціальних мереж показав величезні ділянки вирубаного лісу і завантажені вагони з деревиною, які відправляються в Китай.

При цьому росіян всередині країни штрафують і садять в ізолятори за участь в акціях проти Путіна під вигаданими приводами «за витоптаний газон». «До витоптаного китайцями лісу в Сибіру ні у кого питань нема», — обурюється опублікував фотографії користувач.

При цьому багато прямо звинувачують Володимира Путіна в зраді і зраді національних інтересів. Зазначена інформація з’явилася на тлі великої кількості свідчень від жителів сибірських регіонів Росії, стурбованих масовим напливом жителів Китаю.

Share
error: Content is protected !!