Замість подешевшання: українці отримали в серпі газ дорожчий на 9%. І це ще без вартості доставки газу

Компанія «Нафтогаз України» встановила вартість газу для побутових споживачів на позначці 3,24 грн. за куб. м, а це на 9% вище, в порівнянні з місяцем раніше.

Відповідне повідомлення поширили в прес-службі газопостачальної компанії. При цьому наголошується, що ціна вказана з ПДВ, однак не враховує вартість розподілу (доставки) газу в рамках тарифу «Місячний».

«Серпнева ціна на природний газ для побутових клієнтів ГК Нафтогаз України становить 3,24 грн. за куб. м з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки) у рамках тарифу Місячний. Ціна газу зросла на 0,27 грн. за куб. м через те, що ринок входить в сезон високих цін, який зазвичай настає з наближенням опалювального періоду », — наголошується в повідомленні.

Також в прес-службі повідомили, що після закінчення дії режиму регульованих цін на газ для населення (ПСО), компанія буде публікувати ціни згідно з тарифом «Місячний» на початку місяця споживання.

До початку серпня 2020 року ціна газу для побутових клієнтів компанії була єдиною, і її публікували тільки після 22 числа місяця споживання. Згідно з інформацією прес-служби, тариф «Місячний» є першим тарифом, запропонованим компанією своїм клієнтам.

Share
error: Content is protected !!