Завжди «Російський» Севастополь, або коли диктатор несе дурниці, він стає смішним

Чим російський президент Володимир Путін схожим на угандійського диктатора Іді Аміна? Той теж проголошував себе тим, ким йому хотілося…

Інформаційний привід, як то кажуть, застав зненацька: президент Росії у розмові з мером Москви Сергієм Собяніним (Див. відео нижче) виправив підлеглого, коли той сказав, що Севастополь деякий час не перебував у складі Російської федерації (він і зараз не перебуває у її складі, а є окупованим, але Собянін – російський чиновник, тут все зрозуміло).

Реакція «старого чекіста» не змусила чекати – спочатку він перебив мера, та сказав (мовою оригіналу) –

«Юридически он всегда был в составе России», Собянін спробував викрутитися та зауважив, що завжди відносився до Севастополя як до міста-побратима. Але і це не пройшло – Путін вирішив закріпити свої роздуми окремою тирадою (знову мовою оригіналу): «Я сказал, что Севастополь юридически всегда был в составе России. Он был городом центрального подчинения и даже при передаче – незаконной передаче – Крыма из состава РСФСР в состав Украинской ССР. Незаконной, потому что решение было принято Президиумом Верховного Совета РСФСР, Украины, а затем утверждено Президиумом Верховного Совета СССР. А по закону нужно было утверждать Верховными Советами республик и Верховным Советом СССР. Но даже при этом незаконном, по сути, процессе про Севастополь просто забыли, и он не передавался из состава РСФСР в состав Украины. Так что формально и юридически он всегда был в составе России».

Підкреслимо, що ця думка пролунала з вуст не те щоб президента країни, а передусім – людини із юридичною освітою, це у цьому сюжеті важливо.

Джерело ukrtime.info

Share
error: Content is protected !!