«Зелені» в масі своїй такі ж, як Порошенко: говорять про одне, а роблять прямо протилежне: Євген Філіндаш

Смішно чути від керівника держави, яке є головним джерелом нестабільності, слова, ніби «Україна здатна зробити внесок в зміцнення стабільності та безпеки в регіоні». Так керівник Центру соціальної аналітики, народний депутат IV і V скликань Євген Філіндаш прокоментував заяву президента Володимира Зеленського під час відеоконференції з лідерами країн Східного партнерства ЄС, яке прозвучало 18 червня 2020 року.

Про це Філіндаш написав в Facebook.

«Чути це від керівника держави, яке всі останні роки, починаючи з євромайдан, є головним джерелом нестабільності в Європі, звичайно, дуже забавно», — прокоментував Філіндаш слова Зеленського.

Філіндаш поділився спостереженням, що Зеленський і «слуги народу» поводяться точно так само як Порошенко — обіцяють одне, а роблять інше.

«І ось так у них все.» Зелені «в масі своїй — такі ж, як Порошенко — сурмлять про одне, а роблять прямо протилежне», — пояснює екс-народний депутат.

Як приклад екс-народний депутат навів свою полеміку на каналі «112 Україна» з одним з «слуг народу», в ході якої з’ясувалося, що Зеленський і уряд не збираються знижувати тарифи ЖКГ, а тільки підвищувати.

«Відповідь в кінцевому підсумку звівся до того, що тарифи таки дійсно будуть переглядатися. Тільки з невеликою поправкою. Переглядалися в бік підвищення, а не зниження», — резюмував народний депутат IV і V скликань.

За словами Євгена Філіндаша, за рік правління у адекватних українців сформувався список претензій до «зеленої» влади — ці питання в своєму відкритому листі до Зеленському найкраще виклав опозиційний політик Віктор Медведчук.

«Ці питання — список основних претензій до влади з боку адекватних громадян України, днями досить виразно і лаконічно сформулював Медведчук у своєму відкритому листі до Зеленському», — пояснив він.

«Там мова і про тарифи, які, як бачимо,» слуги МВФ «планують тільки підвищувати, а не знижувати», — написав політолог.

«І питання з ще одним передвиборною обіцянкою Зе — покінчити з війною. 70% громадян України називають її ключовою проблемою, а війна на Донбасі триває, і нічого для її завершення не робиться», — додав він.

«І питання про продовження примусової українізації — мовний закон Порошенко і декомунізація не скасовані, а все триває — і з вересня не буде вже і російськомовних шкіл», — перерахував народний депутат ключові пункти з відкритого листа Віктора Медведчука до Зеленському.

Євген Філіндаш пояснює, чому голоси виборців переходять від Зеленського і «слуг народу» до партії Медведчука «Опозиційна платформа».

«З урахуванням того, що з усіх парламентських партій подібні питання до влади ставить тільки одна політична сила, прямо заявляє, що з усіх ключових питань при Зеленський йде продовження політики Порошенко, то і перетікання голосів від Зеленського і» слуг «буде йти, перш за все , до Медведчука і його партії «, — пояснює глава Центру соціальної аналітики, як змінюються настрої виборців.

«У всякому разі — соціологія вже фіксує перетікання голосів на Південному Сході та в Центрі», — посилається екс-депутат на дані соціологів.

Євген Філіндаш прогнозує, що на місцевих виборах результати «слуг народу» будуть набагато гірше, ніж рік тому.

«І якщо всі ці питання не будуть вирішені Зеленським та» слугами «- а вирішені вони явно не будуть, то вже на найближчих виборах їх результат буде разюче відрізнятися від результатів виборів торішніх», — прогнозує керівник Центру соціальної аналітики Євгеній Філіндаш.

Share
error: Content is protected !!