Зеленський: Ми вдячні нашим військовим. Найважливіше-маємо намір витримати цей режим тиші і кожен день просто не втрачати наших захисників

На сьогоднішньому брифінгу в рамках візиту в Донецьку область глава держави Володимир Зеленський заявив, що щодо порушень режиму припинення вогню на Донбасі є безліч питань і проблем, а основним його завданням є відсутність втрат в рядах українських військових.

Президент сказав, що йому непросто пояснити, чому чинне припинення вогню триває вже більше тижня на відміну від попередніх угод про перемир’я.

«Ми боремося за те, щоб цей режим тиші не порушувався, але все може бути. Це життя », — сказав президент.

Разом з тим, Зеленський підкреслив, що порушення можуть мати місце, і якби все залежало від української сторони, то всі б вже перейшли до наступних етапів завершення конфлікту.

«Це діалог на кілька годин … про, в принципі, порушеннях« тиші »… там багато питань, там багато проблем. Але, в цілому, ми вдячні нашим військовим. Найважливіше — ми маємо намір витримати цей режим тиші і кожен день просто не втрачати наших військових. Гарантувати ми нічого не можемо, але ми робимо дуже багато », — додав Зеленський.

 

Share
error: Content is protected !!