Зеленський під час відкритої зустрічі з вчителями та експертами в галузі освіти заговорив про зарплату в $4000

Кандидат в президенти Володимир Зеленський під час відкритої зустрічі з вчителями та експертами в галузі освіти обговорив можливість заробітної плати співробітникам освіти в розмірі 4000 $.

Про це в четвер, 14 березня, повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням на офіційний YouTube-канал Зеленського.

“У нашому штабі зібралися експерти з освіти з усієї України, які взяли участь в обговоренні програми Володимира і висловили найцікавіші пропозиції щодо реформування освіти. Також, ми поговорили про майбутні махінації й фальсифікації на виборах.”, – анонсував Зеленський новий випуск відео про передвиборну підготовки.

Під час обговорення проблем в галузі освіти обговорювалася ідея підвищення зарплати українським вчителям до 4000 тисяч доларів за рахунок арешту і конфіскації коштів у корупціонерів.

Зеленський допустив покриття витрат на забезпечення такої латки для вчителів за рахунок конфіскації в одного корупціонера (напевно натякаючи на головного конкурента на виборах президента).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відомий артист Володимир Зеленський повідомив про те, що студія “Квартал 95” завершила зйомки третьої частини телесеріалу “Слуга народу”.

Джерело 

Share
error: Content is protected !!