Зеленський побоюється прямої комунікації з Медведчуком: політолог Погребинський

«У президента Володимира Зеленського, ймовірно, є такі радники, які радять йому уникати прямої комунікації з лідером опозиції. Однак, комунікувати було б цілком природно », — заявив політолог Михайло Погребинський в інформаційно-аналітичному проекті« Чудова четвірка »на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося раніше, головний опозиціонер України Віктор Медведчук публічно написав листа Зеленському, із закликом прийняти існуючу реальність: «Президент повинен прийняти реальність, в якій він існує, — ту Україну, про яку Ви дізналися, можливо, навіть більше, ніж хотіли, її проблеми і труднощі, бажання і очікування. Але це неминуче доведеться зробити, якщо Ви хочете будувати Україну, а не робити вигляд, що будуєте її, покращувати життя людей, а не «проводити реформи».

Якщо Ви хочете зробити Україну успішною країною, то Вам варто почати з себе. А бути успішним для Президента не означає йти шляхом концентрації своєї влади, як це робили і Ющенко, і Янукович, і Порошенко «, — зазначив у листі парламентарій.

Політолог підтримав думку політика в тому, що відсутність відповіді від президента України Володимира Зеленського на відкритий лист голови політради партії «ОТЗЖ» — це теж відповідь: «Людині нема чого сказати. Але ось опитування громадської думки показують, що в партійних списках партія» Опозиційна платформа — За життя «йде другий відразу після партії Зеленського, і просто природно було б абсолютно вести якусь комунікацію, раз головна, по суті, політична опозиція щось запитує, ти повинен відповісти «.

Share
error: Content is protected !!