Зеленський закликав прем’єра-міністра Шмигаля вжити невідкладних заходів щодо захисту економічних інтересів держави

Президент Володимир Зеленський закликав прем’єра-міністра Дениса Шмигаля вжити невідкладних заходів щодо захисту економічних інтересів держави. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ОП.

«Президент Володимир Зеленський звернувся до Прем’єр-міністра Денису Шмигаль з листом, в якому закликав невідкладно прийняти спільно з Апаратом Ради національної безпеки і оборони, Службою безпеки України вичерпних заходів щодо захисту економічних інтересів держави», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що необхідно забезпечити проведення всеосяжної оцінки стану діяльності об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, в тому числі виявлення і усунення факторів, які блокують їх роботу.

Також Зеленський наполягає на прийнятті комплексних заходів з метою виключення економічно необґрунтованого відчуження майна підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, і суб’єктів господарювання з корпоративними правами держави.

«Крім того, слід здійснити системну оцінку впливу на стан економічної безпеки держави приватизації або продажу корпоративних прав в статутному капіталі підприємств, що мають монопольне (домінуюче) становище на ринку товарів, науково-дослідних (науково-технічних) установ, а також підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, зокрема публічного акціонерного товариства «Мотор Січ», — наголошується в повідомленні.

Відзначається, що про відповідні результати Прем’єр-міністр має поінформувати Президента особисто.

Нагадаємо, Зеленський закликав Шмигаль вирішити проблеми функціонування ринку електроенергії.

Share
error: Content is protected !!