Зеленський заявив, що уряд почне індексацію пенсій українцям в травні: подробиці

Президент України Володимир Зеленський заявив, що уряд почне індексацію пенсій українцям в травні 2020 року

Про це повідомляє ПОЛІТЕК.

Також Зеленський зазначив, що вже з 1 квітня українські пенсіонери почнуть отримувати додаткову допомогу в розмірі 1 тис. Гривень у зв’язку з пандемією коронавируса.

«З 1 квітня 2020 року уряд буде готовий виплатити додаткову тисячу гривень тим пенсіонерам, які мають пенсію менше 5 тисяч гривень. А з 1 травня 2020 року проведено індексацію пенсій», — заявив президент.

Раніше ми розповідали про те, що українські пенсіонери можуть отримати доплату до пенсій під час карантину. Про це у своєму відеозверненні до українського народу заявив глава держави Володимир Зеленський.

За словами глави держави, українські пенсіонери отримають додатковими виплати в зв’язку з карантином, спрямованим на профілактику епідемії коронавируса.

Володимир Зеленський зазначив, що доплату в розмірі тисячі гривень повинні отримати ті пенсіонери, які в звичайний час отримують до 5 тисяч.

Але він не уточнив, чи буде це одноразова виплата пенсіонерам, або додаткові гроші будуть нараховуватися щомісячно протягом усього періоду дії карантинних обмежень.

Share
error: Content is protected !!