Зеленському на замітку: рух в напрямку європейської інтеграції, європейських цінностей та європейських стандартів життя є для більшості українців прийнятним і зрозумілим для майбутнього України

Дані опитування соціологічної групи Рейтинг підтвердили, що рейтинг влади і, зокрема, президента Зеленського і раніше досить високий, більшість громадян президенту довіряє. У той же час, є й інші показники за результатами цього опитування, які повинні дати привід владі, як мінімум, замислитися.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише політолог і блогер Віталій Бала.

На його думку, варто звернути увагу на те, що половина респондентів вважає напрямок руху України неправильним і лише третина підтримують і вважають правильним курс, який обрала чинна влада на чолі із Зеленським.

Віталій Бала наголошує, це говорить про те, що саме рух в напрямку європейської інтеграції, європейських цінностей та європейських стандартів життя є для більшості українців прийнятним і зрозумілим для майбутнього України.

І спроби діючої влади зупинити цей рух не сприймаються більшістю українців, а це дуже добре, це вселяє надію на позитивне майбутнє.

Share
error: Content is protected !!