Журналіст: Голос вулиці прекрасно чутно в залі суду і чим голосніше говоритимуть громадяни на вулиці, тим менше комфорту в ручних суддів

Популярний український телеведучий і журналіст Віталій Гайдукевич пише на своїй сторінці в Facebook, режим боїться сильних.

«Рифф, Юля, Яна, Федина, Маруся, Марченко і його« пірати », Омелян, Порох — режим боїться кожного з них і тому хоче залякати і знищити», — написав телеведучий.

Віталій Гайдукевич зазначає, в цю середу в Печерському суді знову розглядатимуть справу проти Петра Порошенка, знову «судилище» буде спілкуватися з Петром Порошенко, його адвокатами і небайдужими людьми. Адже голос вулиці прекрасно чутно в залі суду і чим голосніше говоритимуть громадяни на вулиці, тим менше комфорту в ручних суддів, сміливості в примітивних прокурорів і самовпевненості у Банкової.

За словами телеведучого, «Печерне правосуддя» — це насправді вирок самому Володимиру Зеленському, але поки цей бумеранг до «головного слуги» не долетів. І коли він прилетить, залежить виключно від самих українців, від тих, кому є якась різниця і кому не все одно, що буде з Україною.

Тому всі небайдужі повинні бути в одному строю — завтра в 11.00 перед Печерським судом.

Share
error: Content is protected !!