Журналіст Ігор Лесєв показав «досягнення» колишньої очільниці Нацбанку Валерії Гонтарєвої, яка «втекла до Лондона» після сварки із патроном Петром Порошенком

Журналіст Ігор Лесєв показав «досягнення» колишньої очільниці Нацбанку Валерії Гонтарєвої, яка «втекла до Лондона» після сварки із патроном Петром Порошенком.

Про це Лесєв розповів у ефірі «НеДобрый Вечер».

«Знаєте, чим пінгвіни відрізняються від Валерії Гонтарєвої? Перше. Пінгвіни не носять уггі. Друга. Пінгвіни не живуть в Лондоні. І третє. Пінгвіни не обвалили банківську систему України. Не девальвували гривню в три рази. І не пограбували мільйони українців», — заявив журналіст.

Ігор Лесєв:

«Їй надсилають повістки з прокуратури. А вона відкриває дзьоб. І падає на дурку.»

Лесєв нагадав,що Гонтарева і будучи головою Нацбанку, в Україні не з’являлася.

«Ви уявляєте собі цю картину. У нас в країні більше року не було голови Нацбанку. Коли країною керував маніяк і мародер,то і спільники у нього були з такого ж матеріалу. Нахабство, пір’я і дуже багато г*вна», — вважає Лесєв.

Гонтарєва в день крала більше, ніж ці шахраї за рік у кращі свої часи.

Журналіст додає,що наймерзенніше, що вона зробила – це організувала масове закриття банків.

«При ній було закрито 85 банків.Це майже половина всіх банків України. А їх майно передавалися у Фонд гарантування вкладів. А вже Фонду активи банків продавав колекторських контор по 2% від номіналу. За цією схемою було вкрадено більше 10 мільярдів доларів. ВВП країни обрушилося на 35%. А бабло виводилося на офшорні компанії Петра Олексійовича Черчілля».

Україна тепер МВФ купу ярдів зелені заплатити.

«За рахунок підвищення тарифів ЖКГ. За найдорожчий бензин в Європі. За рахунок припинення медичного обслуговування населення. У нас забирають останнє. Щоб ми за міжнародні зобов’язання Порошенко, Яценюка і Гройсмана могли заплатити. А одночасно ця мразота виводить мільярди грошей собі на рахунки за кордон. Ось це і є життя по-новому».

«Вона побудувала систему, при якій банкам не вигідно кредитувати населення. І одночасно вкладати гроші в українську економіку. В результаті ми всі ці 5 років сидимо в ж*пі. А Лондон – не закордон. Давай до нас повертайся. У нас до тебе багато запитань. Про макроекономічної стабілізації компанії «Рошен». Про рефінансування російських банків. Про конвертаційному центрі для структур Порошенко. Давай до нас. На прокурорський вогник», — резюмував Лесєв.

Нагадаємо, 2 квітня ГПУ викликала для вручення підозр і допиту екс-керівницю НБУ Валерію Гонтареву.

Як повідомляв портал  Знай.ua, екс- глава НБУ перебралася в Лондон.

Також Знай.ua писав, екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарєва придбала будинок у Лондоні за 23 мільйони фунтів (майже 30 млн. $)

Джерело

Share
error: Content is protected !!