«Зустрічалася у фантастичних оповіданнях»: Путін ляк@є «новітньою збр0єю»

Президент РФ Володимир Путін заявив про необхідність створення лазерної зброї, яка ще недавно зустрічалася у фантастичних оповіданнях і яка повинна зробити російську армію №1 у ХХI столітті
Про це він сказав на нараді з керівництвом Міноборони Росії і керівниками підприємств оборонного комплексу, передають російські ЗМІ.

«Обговоримо роботу над системами лазерного зброї з використанням вітчизняної оптики і високочутливої ​​оптоелектроніки, включаючи типи зброї, які ще недавно, якщо по-чесному сказати, ми це розуміємо, зустрічалися тільки в фантастичних оповіданнях, — сказав Путін.

Він додав, що має на увазі бойові лазерні комплекси тактичного рівня.

За його словами, своєчасна реалізація таких видів зброї вкрай важлива, тому що саме вони в найближчі десятиліття, «практично на все ХХI століття» визначать бойовий потенціал російської армії і флоту.

Також Путін наголосив на необхідності реалізації програми «Перспективна морська електроенергетика» і підкреслив, що усі ці напрацювання будуть використані.

Крім того він доручив розглянути результати військовий експлуатації новітньої техніки, включаючи лазерну зброю «Пересвєт» і гіперзвукової комплекс «Кинджал».

Источник

Share
error: Content is protected !!